Úprava fotografií

Pokud se Vám stane ať již vinou „špatného světla“ nebo nedostatečnou kvalitou vybavení to, že vaše fotografie od pohledu nezáří krásou, prosíme věnujte se tématu jejich úprav. Může se stát, že fotky jsou moc nebo málo kontrastní, že jsou zatónované do některé barvy a tedy nepůsobí věrně. To vše se tiskem fotoknihy ještě zdůrazní a výsledek Vás může nemile překvapit!!!

Program samotný, který jste si stáhli na našich stránkách umožňuje po kliknutí pravým tlačítkem nad fotkou manuální, ale i automatické úpravy fotografií. Další možností je instalace speciálního programu o kterém bude řeč níže.

Na úpravy, organizaci nebo prezentování digitálních fotografií si nemusíte pořizovat žádné drahé programy. Perfektně vybavené nástroje si můžete stáhnout z internetu a používat je zcela zdarma.

Picasa

Těžko byste asi hledali vybavenější, a přitom zcela zdarma dostupný program na prohlížení, třídění, vyhledávání, úpravy, prezentaci i další zpracování digitálních fotografií, než je Picasa od Googlu. Aktuální verze programu umí třídit fotografie podle mnoha různých vlastností (čas, popis, klíčová slova…), včetně například i barevného ladění (snadno najdete všechny fotky od moře, z lesa atd.) nebo rozpoznávání fotografií s obličeji. Funkce pro úpravy parametrů fotografií jsou z velké části automatické, nechybí ovšem ani možnost ručního nastavení barev, teploty, jasu, kontrastu a efektů. Z fotek můžete vytvářet koláže, plakáty, videa, spořiče obrazovky nebo je vypalovat na CD. Na špičkové úrovni je spolupráce programu Picasa s internetovými službami – ať už jde o vystavení snímků v internetovém albu, na blogu nebo jejich místění na mapu světa v Google Earth. To všepři zachování perfektní ovladatelnosti a v českém uživatelském rozhraní. Náročnějším uživatelům mohou chybět snad jen pokročilejší, uživatelsky detailně nastavitelné úpravy snímků.

http://www.slunecnice.cz/sw/picasa-3/stahnout/

Další pěkný prográmek zdarma umožňující jednoduché dávkové úpravy jedním kliknutím najdete zde: Ashampoo

Zdroj: http://technet.idnes.cz/10-nejlepsich-programu-pro-digitalni-fotografie-fr2-/software.aspx?c=A081220_182211_software_jza

Kontrola vyvážení v histogramu


Objednávky

Program AlbumMaker si můžete zdarma vyzkoušet.

Svoji zakázku a informaci o stavu jejího zpracování hledejte v tomto online formuláři.

Nepodařilo se vám odeslat vaši zakázku v našem software? Použijte nástroj pro manuální nahrání souborů.


Potřebujete pomoc od našeho operátora? Nainstalujte si Teamviewer!

Stáhnout TeamViewer


Obálky, masky, rámečky a nápověda


Novinky
Nové šablony!

Máme pro Vás super nové šalbony fotoknih. Cestovní a svatební fotoknihy se nikdy něvytvářely jednodušeji. Krásné šablony pro Vaše vyjímečné fotografie. Stáhněte si náš nový program MCLAB a tvořte.Kontakty
Emailová adresa: info@lepsitisk.cz Webové stránky: www.fotoknihy-online.cz