Stažení a instalace

Po stažení programu OPRINT si jej ihned prosím aktualizujte.  Pokyny pro stahování programu naleznete zde. Děkujeme


  
Program Album Maker bude nadále funkční pro stávající zákazníky pro dokončení jejich projektů. Nové projekty prosím vytvářejte v programu OPRINT, který budeme nyní vyvíjet, tvořit v něm nové šablony a budeme jej neustále aktualizovat.

Pro majitele OS MAC slouží momentálně online aplikace, která je plně funkční a kde si můžete Vaše produkty pohodlně vyrobit. 

Pro majitele Windows slouží desktopová verze OPRINT nebo online verze.

 

Co Vás může zajímat? 

 • Programy neumí snížit cenu! Vouchery nebo slevové kódy budou uplatněny až po přijetí objednávky. 
 • Do kolonky poznámka/voucher neuvádějte jiné informace než Voucher nebo slevový kód.  
 • Objednávky zasílejte za sebou. Pokud je zašlete na stejné objednací údaje i dopravu a stejný způsob dopravy, budou Vám automaticky sloučeny a poslány v jednom balíčku.
 • Pokud chcete vytvořit více kusů totožného fotoproduktu zadejte daný počet přímo do objednávky - počet kopií. 
 • Objednávky tiskneme tak jak je odešlete. Žádné úpravy a kontroly před tiskem neprobíhají. V případě, že Vám v datech něco chybí nebo přebývá (prázdné strany), vytiskneme to přesně tak. 

Jak objednávky objednat.

 • Při objednávce vepište do políčka "Voucher" kód slevového kupónu, název slevového portálu (kde jste kupón koupili) a kód akce. Nebude-li dodržen tento postup, může být zpracování zakázky zpožděno.
 • Pokud jste odeslali objednávku bez čísla Voucheru, můžete ho doplnit zde. Program bohužel neumí odečíst slevu, ale nebojte, bude doplněna při zpracování objednávky.
 • Na Online ověření stavu objednávky zjistíte, jestli máte vaše dílko připraveno k vyzvednutí. Vyčkejte si na potvrzující e-mail, že k nám objednávka došla. Program OPRINT může sice hlásit odeslání objednávky, bohužel to ale ještě neznamená, že jsou odeslaná data v našem systému. K tomu slouží potvrzující e-mail.
 • Na vytvořených fotoknihách a kalendářích neprovádíme žádné úpravy. Při tvoření vašich děl tedy věnujte pozornost rozlišení, barevnosti a kontrastu vkládaných fotografií. Chci se dozvědět víc.
 • Před odesláním objednávky si vámi vyrobené knihy nebo kalendáře zkontrolujte, jestli máte stránky ve správném pořadí a zdali máte správně nastavená kalendária. Takovéto chybky totiž nemohou být uznány jako reklamace.
 • Pokud nalezneme nějaké formální nedostatky, ozveme se vám.

 

 

OPRINT

Pravidelně dochází k velmi důležitým změnám a je nezbytné instalovat nabízené aktualizace. Pokud se vám aktualizace nestahují, dočasně prosím vypněte antivirový program. Je možné, že způsobuje blokaci aktualizací. 


Objednávky

Program AlbumMaker si můžete zdarma vyzkoušet.

Svoji zakázku a informaci o stavu jejího zpracování hledejte v tomto online formuláři.

Nepodařilo se vám odeslat vaši zakázku v našem software? Použijte nástroj pro manuální nahrání souborů.


Potřebujete pomoc od našeho operátora? Nainstalujte si Teamviewer!

Stáhnout TeamViewer


Obálky, masky, rámečky a nápověda


Novinky
Nové šablony!

Máme pro Vás super nové šalbony fotoknih. Cestovní a svatební fotoknihy se nikdy něvytvářely jednodušeji. Krásné šablony pro Vaše vyjímečné fotografie. Stáhněte si náš nový program MCLAB a tvořte.Kontakty
Emailová adresa: info@lepsitisk.cz Webové stránky: www.fotoknihy-online.cz