Obrazy na plátno

Fotoobrazy snadno a rychle! Vytvořte si fotoobraz v naší nové aplikaci Taopix BETA. Kvalitu Vašich fotografií si můžete zkontrolovat v našem testu tiskové kvality.

Popis produktu

Obrazy tiskneme na kvalitní vysoce bílé a matné plátno značky Canvas 350 gramů. Vytištěné plátno je ručně natažené na dřevěný rám ze smrkového dřeva. Vaše fotografie bude napnuta kolem 2 cm rámu. Abychom zajistili co nejmenší "zahnutí" Vámi zaslané grafiky přechází na plátně fotografie do ztracena a tím zajišťuje přirozený vzhled obrazu. 

Jak si fotoobraz objednat?

Vyberte si velikost obrazu, který si chcete objednat a klikněte na daný "obrázek". Po klinutí na daný obraz se Vám otevře okno, ve kterém máte možnost zvolit tvořit produkt jako host (v případě, že si chcete aplikaci vyzkoušet), přihlásit se (pokud jste už u nás v online aplikaci zaregistrováni). V případě, že nejste v naší aplikaci zaregistrováni, tak se prosím zaregistrujte ve třetí možnosti po kliknutí na Vámi vybraný produkt.  Poté můžete obraz tvořit dle Vaší libosti. 

   

 
 
 
 

Objednávky

Program AlbumMaker si můžete zdarma vyzkoušet.

Svoji zakázku a informaci o stavu jejího zpracování hledejte v tomto online formuláři.

Nepodařilo se vám odeslat vaši zakázku v našem software? Použijte nástroj pro manuální nahrání souborů.


Potřebujete pomoc od našeho operátora? Nainstalujte si Teamviewer!

Stáhnout TeamViewer


Obálky, masky, rámečky a nápověda


Novinky
Nové šablony!

Máme pro Vás super nové šalbony fotoknih. Cestovní a svatební fotoknihy se nikdy něvytvářely jednodušeji. Krásné šablony pro Vaše vyjímečné fotografie. Stáhněte si náš nový program MCLAB a tvořte.Kontakty
Emailová adresa: info@lepsitisk.cz Webové stránky: www.fotoknihy-online.cz