Novinky
27.02.2015
Speciální čtvercové fotoknihy právě pro vás!

Hledáte luxusní formát fotoknihy, který je jedinečný? Vytvořte si naší novinku ve formě originální čtvercové fotoknihy ve formátu 20x20 nebo 30x30. 


10.02.2015
Nová fotokniha formát A5

Přinášíme Vám dárek k Valentýnu! Vytvořte si u nás nový typ fotoknihy ve formátu A5. 


09.11.2014
Nová kalendária a plánovací kalendáře na rok 2015!

Vytvořte si kalendáře a využijte nová kalendária v programu AlbumMakeru. Vyberte si kalendáře nejen z naší tradiční nabídky ale také z našich novinek. Plánovací kalendáře nově přímo pro vás. Plánujete rádi? Plánujte s námi a s našimi novými kalendáři! 


28.04.2014
Limitovaná edice - Nové obaly na desky!

Na jarní a letní sezónu jsme pro vás připravili různorodé obaly desek fotoknih. Vyzkoušejte napříkald červené desky s plastickým bílým vzorkem nebo lesklou vizkózu v metalových odstínech. Pokud tvoříte knihy s fotkami vašich ratolestí, určitě oceníte roztomilý a přitom decentní modrý vzorek s plasticky vlisovanými puntíky. Všechny tyto vzory jsou v naší nabídce pouze jako limitovaná edice, která se bude postupně obměňovat. 

Nová limitovaná edice obálek


17.03.2014
Nové vzory desek s plastickým efektem

V nové verzi programu AlbumMaker najdete krásné a originální plastické vzory obálek fotoknih. Vyberte si buď z decentní bílé varianty s elegantními béžovými lístečky nebo z tmavě hnědé umělé kůže s moderním béžovým abstraktním vzorem. Máme samozřejmě výběr také z mnoha jiných variant včetně potisku desek vlastní fotografií. Přejeme mnoho zdaru při tvorbě vašich vysněných fotoknížek! 

Obaly desek s plastickým efektem


1 2 3 4
Objednávky

Program AlbumMaker si můžete zdarma vyzkoušet.

Svoji zakázku a informaci o stavu jejího zpracování hledejte v tomto online formuláři.

Nepodařilo se vám odeslat vaši zakázku v našem software? Použijte nástroj pro manuální nahrání souborů.


Potřebujete pomoc od našeho operátora? Nainstalujte si Teamviewer!

Stáhnout TeamViewer


Obálky, masky, rámečky a nápověda


Novinky
Nové šablony!

Máme pro Vás super nové šalbony fotoknih. Cestovní a svatební fotoknihy se nikdy něvytvářely jednodušeji. Krásné šablony pro Vaše vyjímečné fotografie. Stáhněte si náš nový program MCLAB a tvořte.Kontakty
Emailová adresa: info@lepsitisk.cz Webové stránky: www.fotoknihy-online.cz