Nápověda

V následujícím textu naleznete odpovědi na nejčastější dotazy kladené našimi klienty. V případě, že zde nenajdete hledanou odpověď, obraťte se prosím na naši zákaznickou podporu.


V této části nápovědy se dozvíte jak stáhnout a nainstalovat program AlbumMaker, určený pro tvorbu fotoknih, kalendářů, apod. Dále jsou zde popsány nejčastější problémy a jejich řešení při instalaci.


Na úpravy, organizaci nebo prezentování digitálních fotografií si nemusíte pořizovat žádné drahé programy. Perfektně vybavené nástroje si můžete stáhnout z internetu a používat je zcela zdarma.


Nepodařilo se vám odeslat vaši zakázku v našem software? Nebo nám chcete odeslat nějaký jiný soubor? Ukážeme Vám jak použít nástroj pro manuální nahrání souborů.


Pomocí vzdáleného přístupu Vás do 20 minut naučíme vytvořit snadno a efektivně Vaši fotoknihu. Tuto službu nově nabízíme pouze za 100 Kč. Pro více informací volejte 602 71 00 96.


Reklamace jsou obecně velmi nepříjemné, ale víme, že se stávají. Pokud si nejste jistí, zda máte nárok reklamovat fotoprodukty nahlédněte do našeho reklamačního řádu.

Objednávky

Program AlbumMaker si můžete zdarma vyzkoušet.

Svoji zakázku a informaci o stavu jejího zpracování hledejte v tomto online formuláři.

Nepodařilo se vám odeslat vaši zakázku v našem software? Použijte nástroj pro manuální nahrání souborů.


Potřebujete pomoc od našeho operátora? Nainstalujte si Teamviewer!

Stáhnout TeamViewer


Obálky, masky, rámečky a nápověda


Novinky
Nové šablony!

Máme pro Vás super nové šalbony fotoknih. Cestovní a svatební fotoknihy se nikdy něvytvářely jednodušeji. Krásné šablony pro Vaše vyjímečné fotografie. Stáhněte si náš nový program MCLAB a tvořte.Kontakty
Emailová adresa: info@lepsitisk.cz Webové stránky: www.fotoknihy-online.cz