Jak reklamovat foto produkty
 • Tisk se zdá být moc tmavý, světlý nebo ve špatné barevnosti.  
  • Záruka na fotoprodukty se vztahuje na vady materiálu, funkční vady nebo na vady vzniklé při výrobě.

  • Bohužel papír se nedá korigovat jako jas a barevnost na monitoru. Každý má doma monitor kalibrovaný jinak, a tak se mohou barvy a kontrast na Vašem monitoru a na naší tiskárně lišit. Spoléháme na profesionální nastavení techniků přímo od firmy Xerox, jedné z nejlepších tiskařských společností na trhu. Při digitálním tisku nicméně k malým odchylkám dojít může.

   Doporučujeme věnovat pozornost úpravě fotografií před tím, než je do fotoknihy vkládáte. Nevíte jak? Zde se dozvíte více.

  • Odchýlení barevnosti fotoproduktu od očekávaného výsledku nelze pokládat za vadu a tudíž není možné, aby odchylka barevnosti od očekávané byla předmětem reklamace.

 • Ve fotoproduktu jsou špatně ořezané fotografie nebo přeházené stránky.
  • Omlouváme se, pokud se něco takového stane, nicméně naše firma Vámi nahrané fotoknihy needituje. Prosím zkontrolujte si před podáním objednávky, jestli máte stránky skutečně ve správném pořadí a zdali máte správně navolená kalendária. Případné chybky totiž NEJSOU DŮVODEM PRO REKLAMACI.         
 • Jak reklamovat fotoprodukt?
  • Všechny foto produkty, vyráběné naší firmou jsou kontrolovány. I přes kontrolu produktů je možné, že se vada nezachytí. Pokud k tomuto došlo ve vašem případě, kontaktujte nás na info@mcl.cz. Do e-mailu prosím popište reklamovanou vadu spolu s fotografiemi dané vady.        
  • Záruka na fotoprodukty se vztahuje na vady materiálu, funkční vady nebo na vady vzniklé při výrobě.

Objednávky

Program AlbumMaker si můžete zdarma vyzkoušet.

Svoji zakázku a informaci o stavu jejího zpracování hledejte v tomto online formuláři.

Nepodařilo se vám odeslat vaši zakázku v našem software? Použijte nástroj pro manuální nahrání souborů.


Potřebujete pomoc od našeho operátora? Nainstalujte si Teamviewer!

Stáhnout TeamViewer


Obálky, masky, rámečky a nápověda


Novinky
Nové šablony!

Máme pro Vás super nové šalbony fotoknih. Cestovní a svatební fotoknihy se nikdy něvytvářely jednodušeji. Krásné šablony pro Vaše vyjímečné fotografie. Stáhněte si náš nový program MCLAB a tvořte.Kontakty
Emailová adresa: info@lepsitisk.cz Webové stránky: www.fotoknihy-online.cz